• Proje Adı : Avukat Özgür Savaşan
  • Yer : Avukat Özgür Savaşan
  • Kategori : Ceza Hukuku

Çalışma Alanlarımız​


Aile Hukuku

Anne, baba ve çocuğu ilgilendiren tüm hukuki durumların incelendiği hukuk dalıdır. Türk Medeni Kanunu'nda düzenlenmiştir.


Ceza Hukuku

Suç ve cezayı inceleyen hukuk dalıdır. Türk Ceza Kanunu'nda temel kavramlar, suçun maddi ve manevi unsurları incelenmektedir.


İş Hukuku

İşçi ve işverenin tanımı, aralarındaki hukuki ilişki ve işçinin çalışma şartları incelenir. 4857 Sayılı İşçi Kanunu uygulama alanı bulur.


Ticaret Hukuku

Genel olarak Ticaret Kanunu'nda düzenlenmiş olan, ülkedeki gerçek veya tüzel kişilerin ticari ve ekonomik ilişkileri incelenir.


İcra ve İflas Hukuku

Borçlunun, borcunu ödemediği takdirde alacaklının söz konusu alacağına kavuşması için başvurabileceği hukuki yolları düzenler.


Sözleşmeler ve Borçlar Hukuku

Tarafların aralarında yaptıkları sözleşmelere uygulanacak genel hükümler ve özel olarak her çeşit sözleşmeler incelenir

 
 

Hep Aklımızda​

 

Adalet kutup yıldızı gibi yerinde durur ve geri kalan her şey onun etrafında döner.

Konfüçyus

 

Bir tek kişiye yapılan bir haksızlık, bütün topluma yapılan bir tehdittir.

Montesquieu

Biz Kimiz?


Dürüstlük & Güvenirlik

Her ne olursa olsun, size dürüst davranacağımızdan şüpheniz olmasın. Sadece sizin menfaat ve haklarınız için çalışıyoruz, bize güvenebilirsiniz.

Profesyonellik & Uzmanlık

Ekibimizdeki her avukatın kendine ait uzmanlık alanı bulunmaktadır. Profesyonel hukuki hizmet sunuyor, disiplin ve azimden ödün vermiyoruzVizyon & Misyon

Verimli, etkin ve objektif olmayı görev edindik. Böylece kurumsallık ve hesap verirlilik konuları hukuk büromuzun vazgeçilmezleri arasındadır.


Etik & Gizlilik

Avukatlık ruhsatını alırken ettiğimiz yemin ve etik değerlere sıkı sıkıya bağlıyız. Avukat müvekkil gizliliği ilkesi her zaman aklımızda ve dikkatimizdedir.


Özel & Araştırma

Dava sürecinde size özgün ve hususi çözümler üretiyoruz. Doğru strateji ve planlama ile sonuca ulaşıyoruz. Her müvekkil özel ve değerlidir.


Şeffaflık

Tüm dava sürecini bütün ayrıntılarıyla sizinle paylaşıyoruz. Her detay için sizi bilgilendiriyoruz. Aklınızdaki her soruyu bize sorabilirsiniz.


Takım Çalışması

Başarılı sonuçların her zaman uyum içinde çalışan takım arkadaşlarıyla mümkün olduğuna inanıyoruz. Bu ekibe siz de dahilsiniz.

Fedakârlık & Haberleşme

Hukuk büromuz üzerine düşen her türlü fedakârlığı yapmaya hazırdır. Bize ihtiyacınız olduğu anda her zaman ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Avukat Özgür Savaşan